Sesja dziecięca

Czy wy też macie wrażenie, że wasze dzieci rosną w takim tempie, że można dostać zawrotów głowy? Przecież wczoraj dopiero co uczyły się raczkować a jutro będą zastanawiały się nad kierunkiem studiów!

Kiedy sama byłam dzieckiem, nie mogłam doczekać się dorosłości i miałam wrażenie, że kolejne lata płyną niezwykle wolno a ja na wszystko mam czas. Później zostałam mamą i zrozumiałam, że czas pędzi bardzo szybko a fotografia to jeden z najpiękniejszych sposobów na to, by choć na chwilę go zatrzymać.

I właśnie dlatego tworzę dla was sesje dziecięce – byście mogli zachować na dłużej te ulotne pierwsze lata życia waszych maluszków.

Sesje dziecięce przeznaczone są dla dzieci już od 4 miesiąca życia. Mogą to być wspólne zdjęcia rodzeństwa (zwierzaki też się liczą, przecież to członkowie rodziny!) a może to być osobna przygoda każdego dziecka.

Do wyboru macie plener o każdej porze roku, w zależności od tego, czy marzycie o uwiecznieniu waszych maluchów na skąpanym słońcem polu słoneczników, czy bardziej urzeka was zimowa sceneria.

Możecie też zdecydować się na sesję studyjną w dowolnym klimacie.

W obu przypadkach służę pomocą przy wyborze akcesoriów czy stylizacji, dzięki którym zrealizujemy taką wizje, jaką będziecie chcieli przez lata podziwiać i pokazywać bliższym bądź dalszym znajomym.

Dzieci to naturalni modele!

Jak możecie zobaczyć na zamieszczonych tu przykładach zrealizowanych dotąd sesji – bez względu na wiek czy stylizację – każdemu dziecku można zrobić zdjęcie, którego nie powstydzi się wasza salonowa ściana czy rodzinny album i które pozwoli mu wyrazić swoją osobowość. Taka sesja może być doskonałym prezentem dla dziadków, ale też sposobem na uwiecznianie kolejnych urodzin i ważnych momentów życia waszego maluszka.

Przede wszystkim to jednak doskonała pamiątka z tych chwil, które za chwilę będą już tylko wspomnieniem. Nie możemy sprawić, żeby czas zwolnił i dał nam się nacieszyć dzieciństwem naszych maluchów. Dzięki sesji dziecięcej możemy go jednak na chwilę zatrzymać 😊

Macie już swój pomysł czy potrzebujecie odrobiny inspiracji? Czekam na waszą wiadomość!

Pakiety sesji:

MINI:

do 40 minut sesji

2 stylizacje

5 ujęć​ wybranych przez Was

odbitki 15x23cm w ozdobnej kopercie

pliki do pobrania z galerii online 

Dodatkowe ujęcie: 50zł

Cena: 350zł

STANDARD:

do 90 minut sesji

4 stylizacje

10 ujęć​ wybranych przez Was

odbitki 15x23cm w ozdobnej teczce

pliki do pobrania z galerii online 

Dodatkowe ujęcie: 45zł

Cena: 550zł

MAXI:

do 120 minut sesji

6 stylizacji

25 ujęć​ wybranych przez Was

odbitki 15x23cm w eleganckim pudełku wraz z plikami na pendrive

fotoalbum 20x20cm na sztywnych kartach - 20stron

Dodatkowe ujęcie: 40zł

Cena: 1250zł

ALL INCLUSIVE:

do 180 minut sesji

50 ujęć​ wybranych przez Was

odbitki 15x23cm

w eleganckim pudełku wraz z plikami na pendrive

fotoalbum 20x30cm na sztywnych kartach - 20stron

Dodatkowe ujęcie: 30zł

Cena: 2350zł

CZAS OCZEKIWANIA NA GOTOWE PRODUKTY TO 30 DNI ROBOCZYCH OD WYBRANIA ZDJĘĆ.

ZDJECIA NIEOBROBIONE
Można zakupić całość widocznych w galerii zdjęć bez obróbki graficznej w formie plików jpg wysłanych na maila ( bez odbitek) - koszt 500zł.