Bo Wasze zdjęcia zasługują na piękną oprawę...

W codziennej pracy wkładam wile wysiłku aby każdy kadr z sesji był dopracowany w każdym calu, ale to nie koniec drogi... Zdjęcia oglądane na ekranach telefonów i komputerów na pewno wyglądają pięknie, ale ożywają i nabierają charakteru dopiero na papierze... W takiej formie można cieszyć się idealnymi kolorami, zachwycać pięknym nasyceniem i podziwiać wszystkie detale... 
Dlatego tak ważne jest dla mnie aby w Wasze ręce trafiły produkty najlepszej jakości - takie, które sama wybieram dla moich rodzinnych fotografii. Nie ukrywam, że mam wysokie wymagania i kilka lat zajęło mi znalezienie miejsca, które w 100% je spełni. Ale w końcu udało mi się! I tak Wasze oczy mogą cieszyć te cuda...
 

Odbitki

W każdym domu rodzinnym znajdziemy wielkie pudło pełne odbitek ze zdjęciami z dzieciństwa a cześć z nich zdobi ściany umieszczona w pięknych ramkach. 
Dlatego każdy z Was otrzymuje ode mnie zestaw odbitek - pamiątkę uniwersalną i  ponadczasową, której uroku nadaje faktura papieru fotograficznego przypominająca jedwab, na którym są naświetlane.
Do wyboru macie ogrom formatów dzięki czemu znajdziecie zarówno coś do małej ramki dla babci jak i większej do Waszej galerii w salonie. 

Wydruki

Dla poszukujących czegoś więcej niż klasyczny papier fotograficzny i dla fanów większych formatów mam produkt idealny - perfekcyjnie  matowe wydruki na papierze fine art. Dostępne aż do wymiaru 60x90cm! Sami zobaczcie!

Albumy

I mój ulubiony produkt! Albumy! W cudownych milusich oprawach mieszczą projekt z Waszych zdjęć może znaleźć się w nich jedna lub kilka sesji, cały reportaż z Chrztu lub ślubu a nawet Twoje pamiątkowe zdjęcia z wakacji (Tak! Chętnie wykonam z nich album dla Was! :) ) Znajdziesz i malutkie albumiki idealne do torebki aby pochwalić się koleżankom,  i wielkie albumy, które można przekazać dzieciom i wnukom na pamiątke. Który zamówisz? :) 

Obrazy

A na koniec prawdziwa wisienka na torcie! Ten produkt tworzyłam rok - rok poszukiwań idealnych ram i płócien zakończony sukcesem!
I tak powstały obrazy jakich nie znajdziecie u nikogo innego. :) Piękne i trwałe wydruki na wysokiej jakości płótnie oprawione w klasyczne ramy z 100% drewna - nic innego nie zrobi na Was takiego wrażenia!