SESJE FINE ART

Dawno, dawno temu zdjęcia robiło się tylko przy wyjątkowych okazjach i szło się w tym celu do fotografa, który chował się pod kotarą swojego studyjnego aparatu i po chwili rozlegał się błysk. Być może pamiętacie takie sceny ze starych filmów, bo dziś rzeczywistość wygląda już zupełnie inaczej.

Każdy z nas ma aparat w telefonie, robimy codziennie setki zdjęć. I to jest wspaniałe, bo do wielu chwil możemy wracać i nie musimy martwić się, że zostaną zapomniane.

Czasami jednak marzymy o tej podniosłości studyjnej fotografii, chcemy poczuć się jak muza renesansowego malarza, dziewiętnastowieczna dama lub po prostu zaszaleć i stworzyć portret, który śmiało mógłby zdobić pałacowe mury… albo ściany naszego salonu. Jasne, że trochę po to, by robić wrażenie na gościach, ale przede wszystkim po to, by przypominać nam codziennie o tym, jak bardzo jesteśmy wyjątkowi!

I dlatego powstała koncepcja sesji fine art.

„Fine art” oznacza sztuki piękne. Właśnie to tworzymy podczas takich sesji – piękne dzieła sztuki.

W zależności od tego, jaką macie wizję artystyczną, spotykamy się w studiu lub plenerze. Stylizacje są dopracowane w najmniejszych szczegółach, a ja oczywiście służę pomocą w kwestii doboru sukni czy dodatków.

Sesje fine art spełniają nawet najbardziej kreatywne marzenia.

Być może marzysz o stylizacji retro albo vintage i masz ulubiony film lub książkę, których klimat chcesz odzwierciedlić?

A może zawsze chciałaś poczuć się jak barokowa księżniczka i wiesz już nawet, w jakiej ramie zawiśnie twój portret na ścianie?

Czy też może jest malarz, którego twórczością się zachwycasz i marzy ci się odwzorowanie któregoś jego obrazu?

A co, jeśli po prostu zależy ci na subtelnym, artystycznym portrecie twoich dzieci w otoczeniu delikatnych kwiatów lub zaczytanych w dziełach literatury klasycznej?

Bez względu na to, jaka jest twoja wizja sesji fine art, jedno jest pewne – będą to dopieszczone w każdym calu dzieła sztuki, stanowiące niezwykłą pamiątkę na całe życie.

Jaki więc jest twój pomysł i na kiedy się umawiamy, żeby go zrealizować? 😊

LUX:

do 60 minut sesji

2 stylizacje

3 ujęcia​ wybranych przez Was

odbitki 20x30cm w eleganckiej teczce

pliki na pendrive

Dodatkowe ujęcie: 100zł

Cena: 450zł

Cena pakietu dotyczy maks 2 osób. Ze względu na szczegółową i czasochłonną obróbkę graficzną tego typu portretów, każda dodatkowa osoba na sesji to +100zł do ceny bazowej sesji.