Sesja rodzinna

Czy ty też uważacie, że ściany ozdobione rodzinnymi zdjęciami nadają mieszkaniu niezwykłej przytulności i ocieplają atmosferę? Czy zdarza wam się myśleć, że dzieci rosną niemal przed waszymi oczami? Ani się obejrzycie a maluszek nie mieści się już w kołysce, po chwili zaczyna biegać a zanim zdążycie mrugnąć, będzie przeżywać pierwszy dzień w szkole! Czy marzycie o tym, by zapamiętać poszczególne etapy życia waszej rodziny w pięknych kadrach, które powiesicie na ścianie, by móc się do nich uśmiechać? A może chcecie zdejmować co jakiś czas rodzinny album z półki, by przypominać sobie i dzieciom, jak malutkie kiedyś były a teraz prawie was przerastają?

Rodzinne sesje zdjęciowe pozwolą wam spełnić każde z tych marzeń!

Sesja rodzinna to czas dla waszej rodziny – czy to tej najbliższej, która gdziekolwiek by nie zasnęła, to rano dziwnym trafem budzi się cała w łóżku rodziców, czy to tej dalszej. Taką sesję możecie więc zorganizować też wspólnie z dziadkami. Jeżeli macie ukochanego pupila, to oczywiście nie ma żadnego powodu, żeby miał się poczuć pominięty. W końcu jest częścią waszej rodziny, prawda?

Możemy spotkać się w plenerze (ktoś ma ochotę na piknik w lesie o zachodzie słońca i wspólny spacer?) a możemy też zorganizować sesję w studiu. Do waszej dyspozycji są dodatki i stylizacje ze studyjnej garderoby, więc bez względu na to, czy marzycie o sesji w baśniowych klimatach czy eleganckiej codzienności – zadbam o to, by widok gotowych zdjęć wzbudził w was radość i wzruszenie!

 

A jeżeli nie umiemy pozować?

To być może na okładkę magazynu Vogue was nie zaproszą (mnie pewnie też nie!), ale na sesję rodzinną jesteście idealnymi kandydatami, bo jesteście rodziną 😊 Zajmuję się fotografią od kilku lat i mam doświadczenie nie tylko w znajdywaniu dobrych kadrów do zdjęć, ale także w pracy z osobami, które nie są na co dzień profesjonalnymi modelami. Pamiętajcie, że piękno rodzinnej sesji leży w waszej relacji a już moja w tym głowa, żeby uwiecznić ją tak, by te zdjęcia przez lata były dla was cudowną pamiątką.

Kiedy więc możemy się umówić?

Choćby dziś! Termin naszego spotkania zależy oczywiście od tego, o jakiej sesji marzycie – jeżeli ma to być sesja wiosenna, wakacyjna albo w słonecznikach, to będziemy musieli dopasować się do pory roku, natomiast sesję studyjną możemy zorganizować w dowolnym momencie. To gdzie się umawiamy? 😊

Pakiety sesji:

MINI:

do 40 minut sesji

2 stylizacje

5 ujęć​ wybranych przez Was

odbitki 15x23cm w ozdobnej kopercie

pliki do pobrania z galerii online 

Cena dodatkowego ujęcia: 60zł

Cena: 450zł

STANDARD:

do 90 minut sesji

4 stylizacje

10 ujęć​ wybranych przez Was

odbitki 15x23cm w ozdobnej teczce

pliki do pobrania z galerii online 

Cena dodatkowego ujęcia: 55zł

Cena: 650zł

MAXI:

do 120 minut sesji

6 stylizacji

25 ujęć​ wybranych przez Was

odbitki 15x23cm w eleganckim pudełku

fotoalbum 20x20cm na sztywnych kartach - 20stron

obrobione pliki do pobrania z galerii online

(można zrezygnować z pudełka z odbitkami a w zamian powiększyć album do rozmiaru 25x25cm)

Cena dodatkowego ujęcia: 45zł

Cena: 1500zł

ALL INCLUSIVE:

do 180 minut sesji

50 ujęć​ wybranych przez Was

odbitki 15x23cm

w eleganckim pudełku wraz z plikami na pendrive

fotoalbum 20x30cm na sztywnych kartach - 20stron

Cena dodatkowego ujęcia: 40zł

Cena: 2650zł

ZDJECIA NIEOBROBIONE
Można zakupić całość widocznych w galerii zdjęć bez obróbki graficznej w formie plików jpg wysłanych na maila ( bez odbitek) - koszt 500zł.

CZAS OCZEKIWANIA NA GOTOWE PLIKI TO 30 DNI ROBOCZYCH OD WYBRANIA ZDJĘĆ ORAZ DODATKOWE 5-10 DNI OCZEKIWANIA NA PRODUKTY - ZALEŻNE OD PAKIETU..