Sesja lifestyle

Wszyscy posiadamy dziś aparaty, nosimy je ze sobą w kieszeni i każdego dnia robimy setki zdjęć, bo chcemy zapamiętać te zwykłe chwile, które zebrane w całość tworzą niezwykłą codzienność.

Mamy więc w telefonie niezliczone ilości selfie, zdjęć siebie nawzajem i otoczenia, ale brakuje nam fotografa, który mógłby to wszystko zamknąć w jednym kadrze.

Dlatego sesja lifestyle to doskonały pomysł!

Lifestyle oznacza styl życia, a więc nie jest to pozowana sesja portretowa czy modowa, ale uwiecznienie spontanicznych chwil, zabawnych sytuacji i przelotnych uśmiechów, z których przecież składa się nasze życie.

To może być więc sesja w waszym domu, gdy spędzacie razem czas. Zwykle w takich sytuacjach sięgacie po telefon i robicie zdjęcia sobie nawzajem. Tym razem będziecie mogli skupić się po prostu na sobie a ja zadbam o złapanie kadrów z tych wszystkich chwil, które chcecie uwiecznić.

To może być również rodzinny spacer z waszym psiakiem, piknik w parku lub przejażdżka rowerem, jeżeli właśnie taką codzienność macie ochotę oglądać w albumie do zdjęć albo w ramce na ścianie.

A może wolicie spotkanie w studiu i dobrą zabawę, zapominając, że gdzieś tam z boku ja i mój aparat łapiemy dla was te wszystkie momenty, byście mogli się do nich uśmiechać przez długie lata?

Jakikolwiek jest wasz styl życia, znajdziemy najlepszy sposób na to, by go pokazać! Podczas tych sesji stawiamy na wasze ulubione fryzury, ubrania – stawiamy na was takich, jacy na co dzień jesteście!

Dla kogo jest sesja lifestyle?

Dla was, jeżeli macie wrażenie, że codzienność przelatuje wam przez palce a wy chcecie zapamiętać wszystkie te uśmiechy, zabawy i zwykłe momenty, dzięki którym każdego poranka chce wam się wstać z łóżka.

Dla ciebie, jeśli masz już zdjęcia z tych wszystkim najważniejszych chwil, kiedy w pełnym makijażu i eleganckim stroju pozowałaś do zdjęcia a teraz chcesz zobaczysz na fotografiach swoje codzienne życie.

Dla tych osób, które nie lubią pozowanych sesji, a jednak chcą mieć piękne zdjęcia w albumie bądź na ścianie.

Powiedz mi, o jakich zdjęciach marzysz a ja ci powiem, kiedy możemy to marzenie spełnić 😊

Pakiety sesji:

MINI:

do 40 minut sesji

7 ujęć​ wybranych przez Was

odbitki 15x23cm w ozdobnej kopercie

pliki do pobrania z galerii online 

Cena dodatkowego ujęcia: 60zł

Cena: 450zł

STANDARD:

do 90 minut sesji

13 ujęć​ wybranych przez Was

odbitki 15x23cm w ozdobnej teczce

pliki do pobrania z galerii online 

Cena dodatkowego ujęcia: 55zł

Cena: 650zł

MAXI:

do 120 minut sesji

30 ujęć​ wybranych przez Was

odbitki 15x23cm w eleganckim pudełku

fotoalbum 20x20cm na sztywnych kartach - 20stron

obrobione pliki do pobrania z galerii online

(można zrezygnować z pudełka z odbitkami a w zamian powiększyć album do rozmiaru 25x25cm)

Cena dodatkowego ujęcia: 45zł

Cena: 1500zł

ALL INCLUSIVE:

do 180 minut sesji

60 ujęć​ wybranych przez Was

odbitki 15x23cm

w eleganckim pudełku wraz z plikami na pendrive

fotoalbum 20x30cm na sztywnych kartach - 20stron

Cena dodatkowego ujęcia: 40zł

Cena: 2650zł

CZAS OCZEKIWANIA NA GOTOWE PLIKI TO 30 DNI ROBOCZYCH OD WYBRANIA ZDJĘĆ ORAZ DODATKOWE 5-10 DNI OCZEKIWANIA NA PRODUKTY - ZALEŻNE OD PAKIETU..

ZDJECIA NIEOBROBIONE
Można zakupić całość widocznych w galerii zdjęć bez obróbki graficznej w formie plików jpg wysłanych na maila ( bez odbitek) - koszt 500zł.