Sesja ciążowa

Zastanawiam się nad sesją ciążową…

I wcale mnie to nie dziwi! Ciąża to jest ten niesamowity czas w życiu, kiedy potrafimy jednego dnia czuć się tak, jak gdyby ktoś przejął kontrolę nad naszym ciałem tylko po to, by uparcie testować wytrzymałość naszego pęcherza moczowego i grać w tenisa pomiędzy naszymi żebrami… A następnego dnia mamy wrażenie, że jesteśmy boginiami płodności i świat powinien zatrzymać się przynajmniej na chwilę w zachwycie, że oto my tu, teraz, tworzymy nowe życie, które już wkrótce jednym krzykiem przetnie rzeczywistość i zmieni cały nasz świat.

Moim marzeniem jest pokazanie ci, że ten słynny blask, który mają w sobie przyszłe mamy, to nie jest mit… a i z tą boginią wcale nie przesadzasz, bo ja widzę ją na każdej swojej sesji. Być może zmęczona trudami ciąży na co dzień tego nie dostrzegasz – pozwól mi więc pokazać ci tę piękną stronę twojej kobiecości. W ciągu ostatnich miesięcy twoje ciało przechodzi niezwykłą przemianę a ja czekam tu ze swoim aparatem, by uwiecznić dla ciebie te chwile. One już za niedługo będą przecież tylko wspomnieniem! Wyobraź sobie, jak za kilka lat siadasz ze swoim maluszkiem na kolanach i pokazujesz mu zdjęcia z czasu, gdy mieszkał pod twoim sercem. Brzmi pięknie, prawda?

Decyduję się na sesję ciążową! Co dalej?

To od ciebie zależy, jaką formę przybierze ta sesja – czy będzie to prezent od ciebie dla ciebie (bądźmy szczere – sprowadzenie na świat nowego człowieka zasługuje na celebrację!), czy też może zaprosisz do sesji partnera i starsze rodzeństwo twojego maluszka.

Tego dnia zrobię wszystko, byś poczuła się najpiękniejsza. Możesz przygotować własne stylizacje a możesz też zupełnie oddać to w moje ręce – do twojej dyspozycji są suknie, body a także biżuteria i wybór jest szeroki – od prostej klasyki, po tiule i koronki. Twoja sesja w twoim stylu! Możemy spotkać się w studiu albo wybrać na leśny spacer o zachodzie słońca – decyzja należy do ciebie!

Kiedy możemy się umówić na moją sesję ciążową?

Najlepiej pomiędzy 28 a 34 tygodniem ciąży, kiedy brzuszek jest już na tyle widoczny, by można było wyeksponować go na sesji a jednocześnie nie wpadłaś jeszcze w ferwor ostatnich przygotowań do porodu. Poniżej znajdziesz idealny dla siebie pakiet. Wybierz ten, który spełnia twoje oczekiwania a później przejdź do zakładki „kontakt” i daj znać, w jakim terminie szukać dla ciebie miejsca w kalendarzu :)

Pakiety sesji:

MINI:

do 40 minut sesji

2 stylizacje

5 ujęć​ wybranych przez Was

odbitki 15x23cm w ozdobnej kopercie

pliki do pobrania z galerii online 

Cena dodatkowego ujęcia: 60zł

Cena: 450zł

STANDARD:

do 90 minut sesji

4 stylizacje

10 ujęć​ wybranych przez Was

odbitki 15x23cm w ozdobnej teczce

pliki do pobrania z galerii online 

Cena dodatkowego ujęcia: 55zł

Cena: 650zł

MAXI:

do 120 minut sesji

6 stylizacji

25 ujęć​ wybranych przez Was

odbitki 15x23cm w eleganckim pudełku

fotoalbum 20x20cm na sztywnych kartach - 20stron

obrobione pliki do pobrania z galerii online

(można zrezygnować z pudełka z odbitkami a w zamian powiększyć album do rozmiaru 25x25cm)

Cena dodatkowego ujęcia: 45zł

Cena: 1500zł

ALL INCLUSIVE:

do 180 minut sesji

50 ujęć​ wybranych przez Was

odbitki 15x23cm

w eleganckim pudełku wraz z plikami na pendrive

fotoalbum 20x30cm na sztywnych kartach - 20stron

Cena dodatkowego ujęcia: 40zł

Cena: 2650zł

ZDJECIA NIEOBROBIONE
Można zakupić całość widocznych w galerii zdjęć bez obróbki graficznej w formie plików jpg wysłanych na maila ( bez odbitek) - koszt 500zł.

CZAS OCZEKIWANIA NA GOTOWE PLIKI TO 30 DNI ROBOCZYCH OD WYBRANIA ZDJĘĆ ORAZ DODATKOWE 5-10 DNI OCZEKIWANIA NA PRODUKTY - ZALEŻNE OD PAKIETU..